הפעל נגישות

שירותים משפטיים

חברת א.א. מסירות ואיתורים מספקת את כל השירותים המשפטיים להם נזקקים עורכי הדין והמשפטנים לצורך ניהול תיקיהם השונים.

החברה פועלת בתחום השירותים המשפטיים בשלושה מישורים עיקריים:
מסירות אישיות , חקירות ושליחיות משפטיות.

מסירות אישיות

חברת א.א. מסירות ואיתורים מבצעת המצאת כתבי בית דין והוצאה לפועל בכל רחבי הארץ ובקרב כל מגזרי האוכלוסייה.

המצאתם של כתבי בית דין מבוצעת על-ידי מוסרים מקצועיים אשר מתמחים בביצוען של המצאות מסוג זה.

המוסרים מטעמינו, שולטים היטב בכל החוקים והנהלים ומתודרכים על ידינו בכל הנוגע להנחיות השונות של החוק בעניין המצאתם של כתבי בית דין, וכמובן, מקפידים על יישומם. נסיונם הרב של המוסרים בתחום זה, מסייע בידיהם להתגבר על בעיות שונות בהן ניתן להיתקל תוך ביצוען של מסירות אישיות. המוסרים בשירותינו מודעים היטב לשיטות ההתחמקות בהן נוקטים החייבים והנתבעים בנסיונם להתחמק מקבלת החומר המשפטי.

חקירות

חברת א.א. מסירות ואיתורים מתמחה בביצוען של כל סוגי החקירות.

על מנת לעמוד בדרישות הגבוהות אותן אנו דורשים מעצמנו, אנו מעסיקים בשירותינו את טובי החוקרים בארץ .

חברת א.א. מסירות ואיתורים מבצעת את החקירות השונות ומשיגה אחוזי הצלחה מרשימים בכל קנה מידה, וזאת בפרק זמן קצר ככל האפשר.

חברת .א.א. מסירות ואיתורים מתמחה בביצוע החקירות הבאות: איתורי מען, איתורי מקום עבודה, חקירות כלכליות וחקירות במעמד אישי, וכמו-כן גם בביצוע סוגי חקירה נוספים, אשר יסייעו בידך בעת, הטיפול בתיקים אותם אתה מנהל.

שליחויות משפטיות

במסגרת זו פועלת חברת א.א. מסירות ואיתורים בשמם ובמקומם של לקוחותיה מול הרשויות, משרדי הממשלה, בתי המשפט ובתי הדין הרבניים ברחבי הארץ.

מדי יום, בשעות הבוקר המוקדמות, יוצאים נציגים מטעם החברה לכל המוסדות המצויים בכל מקום ואזור בארץ, וזאת על מנת לפעול בשמם ובמקומם של לקוחותינו בתיקיהם המנוהלים מול מוסדות אלו. במידת הצורך, יוצא נציג מטעמינו לכל מוסד בארץ גם באופן מיוחד במהלך יום העבודה.

נציגינו פועלים לפתיחת תיקים, צילום תיקים, הגשת בקשות שונות, קבלת החלטות וכו'.

עיקר פעילותינו מתבצעת מול הגופים הבאים: בתי המשפט, לשכות ההוצאה לפועל, בתי הדין הרבניים, לשכות רישום המקרקעין, מנהל מקרקעי ישראל, פרקליטות המדינה, משרד הפנים ומשטרת ישראל, וכמו-כן מול כל שאר משרדי הממשלה ומוסדותיה.

נציגינו עובדים בתדירות גבוהה מול מוסדות אלה, ולכן הם מצויים בכל המתרחש והנהוג בהם.

חברת א.א. מסירות ואיתורים מקיימת קשרי עבודה עם עורכי הדין החברים בוועדות השונות של לשכת עורכי הדין, המעורים היטב בכל הנעשה והמתחדש בתחומים השונים. קשר זה מאפשר לנו להתעדכן בכל הנוגע לחידושים והעדכונים האחרונים, מיד עם קבלתם וביצועם, ולעיתים אף בשלבי הכנתם ו/או בשלבי הדיונים הנוגעים אליהם.